Akcesoria

Jest 5 produktów.

Zaopatrzymy Cię we wszelkie niezbędne akcesoria do stylizacji włosów. Zaczynając od podstawowego narzędzia, jakim jest grzebień (zarówno z wąskim, jak i szerokim rozstawem), a kończąc na szczotkach do brody (kartaczach) abyś skutecznie mógł dbać o naskórek pod brodą. Z naszymi akcesoriami stylizacja fryzury będzie wymagała mniejszego wysiłku, a włosy będą zdrowsze i lśniące.

Pokazuje 1 - 5 z 5 produktów
 • Szczotka Uppercut Quiff Roller
  Dostępne
  Szczotka Uppercut Quiff Roller
  upperquiff

  Szczotka do włosów Uppercut Deluxe. Idealnie podnosi włosy u nasady. Świetnie nadaje włosom objętości. Celem zwiększenia objętości włosów skorzystaj ze szczotki Uppercut unosząc włosy u nasady podczas suszenia włosów. Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt przed suszeniem skorzystaj z toniku Reuzel, który odżywia i nadaje włosom objętości.

  42,90 zł
 • Grzebień Uppercut Tortoise Shell
  Oczekiwanie na dostawę
  Grzebień Uppercut Tortoise Shell
  uppercomb

  Grzebień do włosów Uppercut Deluxe Comb idealnie sprawdza się jako zarówno grzebień kieszonkowy, jak i ten wykorzystywany do stylizacji włosów we własnej łazience. Idealnie sprawdza się w przypadku klasycznych fryzur męskich - włosy bez problemów przechodzą przez ząbki grzebienia pozwalając odpowiednio weksponować kształt fryzury.

  39,90 zł
 • Kartacz - szczotka do brody - ZEW Kartacz - szczotka do brody - ZEW
  Dostępne
  Kartacz - szczotka do brody - ZEW
  kartacz_zew_1

  Kartacz ZEW - szczotka z włosa dzika. Podstawowym zadaniem szczotki do brody jest wymiatanie z zarostu martwego naskórka oraz masowanie skóry twarzy i cebulek włosa - powoduję to stymulację wzrostu włosów. Kartacz ZEW to: włosie dzika, które umocowane jest na poduszce pneumatycznej drewniana rączka wykonana z buku z polskich Bieszczad poręczna szczotka...

  54,90 zł
 • Kartacz - szczotka do brody - ZEW Kartacz - szczotka do brody - ZEW
  Dostępne
  Kartacz kompaktowy - szczotka do brody - ZEW
  kartacz_zew_2

  Kartacz kompaktowy ZEW - szczotka z włosa dzika. Mniejszy brat większego kartacza marki ZEW. Idealnie sprawdzi się w podróży. Elementarnymi zadaniami kartacza jest wymiatanie spod zarostu elementów martwego naskórka, masowanie twarzy, pobudzanie brody do wzrostu. Oczywiście kartacz idealnie nadaję się do układania brody. Kartacz kompaktowy ZEW to: włosie...

  49,90 zł
 • Grzebień kieszonkowy King Brown
  Oczekiwanie na dostawę

Akceptuję

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji Dowiedz się więcej.