Grzebienie

Jest 4 produktów.

Grzebień jest podstawowym atrybutem mężczyzny dbającego o nienaganny wygląd swojej fryzury. W swojej ofercie posiadamy grzebienie kieszonkowe wykonane zarówno z plastiku jak i z metalu. Posiadamy również specjalistyczne grzebienie z szerokim rozstawem oraz grzebienie widelcowe, którymi ułożysz fryzurę typu pomp. 

Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów
 • Grzebień Uppercut Tortoise Shell
  Oczekiwanie na dostawę
  Grzebień Uppercut Tortoise Shell
  uppercomb

  Grzebień do włosów Uppercut Deluxe Comb idealnie sprawdza się jako zarówno grzebień kieszonkowy, jak i ten wykorzystywany do stylizacji włosów we własnej łazience. Idealnie sprawdza się w przypadku klasycznych fryzur męskich - włosy bez problemów przechodzą przez ząbki grzebienia pozwalając odpowiednio weksponować kształt fryzury.

  39,90 zł
 • Grzebień Kieszonkowy Pomady.pl
  Dostępne
  Grzebień Kieszonkowy Pomady.pl

  Kieszonkowy grzebień marki własnej Pomady.pl z tłoczonym logotypem. Wykonany z dobrej jakości, trwałego i twardego plastiku. Łagodnie zakończone ząbki gwarantuja komfortowe przeczesywanie grzywy.  Wymiary 13 cm długości, około 3cm szerokości.

  9,90 zł
 • Duży Grzebień Pomady.pl
  Dostępne
  Duży Grzebień Pomady.pl

  Łazienkowy, duży grzebień marki własnej Pomady.pl z tłoczonym logotypem. Wykonany z dobrej jakości, trwałego i twardego plastiku. Łagodnie zakończone ząbki gwarantuja komfortowe przeczesywanie grzywy.  Wymiary 19 cm długości, około 4cm szerokości.

  14,90 zł
 • Duży Grzebień z rączką Pomady.pl
  Dostępne
  Duży Grzebień z rączką Pomady.pl

  Duży grzebień z rączką marki własnej Pomady.pl z tłoczonym logotypem. Wykonany z dobrej jakości, trwałego i twardego plastiku. Łagodnie zakończone ząbki gwarantuja komfortowe przeczesywanie grzywy.  Wymiary 19 cm długości, około 4cm szerokości.

  14,90 zł

Akceptuję

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji Dowiedz się więcej.