Dział prawdziwego brodacza i miłośnika bujnego zarostu! Każdy mężczyzna cieszący się wspaniałą brodą i zadbanymi wąsami będzie czuł się tu jak w raju!

Królują tu najlepsze zapachy, zamknięte w doskonałych konsystencjach kosmetyków, które mieszczą się w eleganckich, oryginalnych buteleczkach, mydelniczkach, pudełeczkach i flakonikach! To świat mężczyzn, to miejsce brodaczy!

Wybierz olejek do brody otulony prawdziwie męskim zapachem drzewa sandałowego, bergamotki, tytoniu, zapachem z nutami skóry, mahoniu, mięty a nawet stali! Te mocne nuty zapachowe będa towarzyszyły Ci cały dzień i zadbają o to, byś miał piękną, miękką i zjawiskowo pachnącą brodę!.

Znajdziesz tu również szampony do brody, balsamy do brody ukryte w ekskluzywnych pudełeczkach, szczotki do brody oraz wąsów, toniki do brody, odżywki w piance, ręczniki do osuszania brody i wiele innych produktów, sam będziesz zachwycony!

Pośród pojedynczych produktów odnajdziesz także kompleksowe zestawy do pielęgnacji Twojego zarostu. Zamknięte w fantazyjnych, drewnianych boxach robią wrażenie!

Dość gadania, Twoja broda potrzebuje pielęgnacji! Działamy!

czytaj dalej zwiń
Dostosuj
×
Filtry
Filtry
Wyczyść Zastosuj

Niestety nie znaleźliśmy produktów które szukasz. ×

Sprawdź kategorie w sklepie: