CZYM SĄ KOSMETYKI PREMIUM?


Kosmetyki dostępne w dziale Premium są skierowane do klientów, którzy:
- lubią odkrywać i próbować nowości
- szukają najwyższej jakości
- szukają nowych, zaskakujących zapachów
- cenią sobie oryginalność
- lubią się wyróżniać

KOSMETYKI PREMIUM


Każdy z dostępnych w dziale Premium brandów jest dostępny tylko i wyłącznie w Badger Men's Grooming Club i na Pomady.pl. Nie dostaniecie tych kosmetyków nigdzie indziej w Polsce, a w niektórych przypadkach nawet w Europie.


Każda z marek dostępnych w tym dziale ma swoją unikalną historię, misję tworzenia naturalnych kosmetyków najwyższej jakości i wnoszenia męskiej pielęgnacji na wyższy poziom. Historię tych kosmetyków do włosów, brody oraz ciała będziemy rozwijać w dalszych etapach.


Są tu kosmetyki z całego świata - USA, Nowa Zelandia oraz Włochy. Naturalne składniki, wieloletnie doświadczenie twórców każdego z brandów, a także unikalne zapachy, składniki oraz historie stojące za każdą z marek.


ZAUFAJ NAM


Należy również wspomnieć, że znamy osobiście właściciela każdej z tych marek dostępnych w tym dziale i blisko się z nimi kumplujemy. Wiemy czym kierują się nie tylko przy tworzeniu kosmetyków, ale także w życiu.

Wiemy, że:
- dla nich to nie tylko biznes, ale przede wszystkim pasja
- że sami używają swoich produktów i są z nich dumn
- że nie produkują och masowo,a ich priorytetem jest zdrowie
i komfort, nie zarobek

PRODUKTY PREMIUM

GDZIE KUPIĆ PRODUKTY PREMIUM?Akceptuję

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji Dowiedz się więcej.