O nas

Naszą misją jest wprowadzenie każdego laika powoli, spokojnie w zawiły świat pomad do włosów. Chcemy uczyć w jaki sposób świadomie wybierać produkty do stylizacji włosów aby osiągnąć oczekiwany efekt. Oferujemy wyłącznie produkty, w które sami wierzymy i z nich korzystamy.

Stawiamy na edukację, aby z każdego laika zrobić świadomego mężczyznę i Pomadowego Świra.

Nasza ekipa

Adam, Head of Products

Człowiek, który już nie jedną pomadę na głowie miał. Swoją przygodę z produktami do stylizacji włosów rozpoczął na ulicy Grażyny w Warszawie, gdzie w świat pomad wprowadzał go Kamil z obecnego Barbershopu Ferajna. Produkty obecne w ofercie to wyłącznie te, które sam z dumą nosiłby na swoich włosach. Wielki fan pomad tworzony z wielkim sercem w domowym zaciszu - marki homebrew pojawią się niedługo!

Mateusz, Head of Business and Operations

W świecie pomad jest od niedawna. Odpowiada za działania biznesowe sklepu internetowego, logistykę i negocjacje z partnerami. 

Klienci o nas

Konsultacje pomadowe u chłopaków to świetne wprowadzenie w świat pomad do włosów, który pełny jest początkowo niejasnej terminologii, ale z czasem i z poznawaniem nowych produktów staję się jasne co włożyć na głowę, i w jakiej sytuacji aby osiągnąć pożądany efekt. Polecam!


Akceptuję

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji Dowiedz się więcej.