Świnia Reuzel Fiber 113g Powiększ

Świnia Reuzel Fiber 113g

2 Review(s)

Nowość!

Pomada Reuzel Fiber o niskim połysku i mocnym chwycie, to klasyka stworzona przez gwiazdy światowej sceny barberskiej z Schorem. Pozwala na bardzo szybkie i łatwe ułożenie włosów a do jest bardzo łatwo zmywalna. Pomada pasuje do każdego typu włosów i ich grubości. Produkt jest jednym z bestsellerów na świecie, produktami od Reuzel nie można się zawieść.

Typ pomady: Wodna

Wykończenie: Niski połysk

Hold: Mocny

Zapach:  

Wyprodukowano w: Holandia

Dostępne rozmiary: 35g, 113g, 340g

Ten produkt nie występuje już w magazynie

61,90 zł

brutto

Brakuje 225,00 zł do darmowej wysyłki.
Oceń 
2018-05-16

Fibre pomade

Niestety słaby chwyt, przy większej ilości przetłuszcza włosy. Na drugi dzień już bez chwytu. Należy nakładać i myć włosy codziennie. Z całym szacunkiem do marki ale ta pomada im się nie udała. Nie to co zielona czy różowa świnka.

  Oceń 
  2018-05-14

  Zdolna na swój sposób

  Pomada o zapachu mięty w stylu lodów miętowych z kawałkami czekolady. Na sam początek może być kłopotliwa w związku z ilością nakładanego produktu - za duża ilość może zbytnio obciążać włosy i przypominać stan przetłuszczonych, posklejanych kosmków. Może to zniechęcać do dalszej przygody z tą pomadą. Co jednak zaskakujące odpowiednio długie przeczesywanie włosów grzebieniem, nadawanie kształtu fryzurze doprowadza do utraty początkowego wrażenia ciężkości i utworzenia mocnego holdu, który na moich włosach (raczej gęste i ciężkie) po wizycie u barbera utrzymał się cały dzień i przetrwał noc nie tracąc wartości; fryzura jakby nietknięta (ciasny lecz jędrny undercut zaczesany do tyłu), przy tym zero przetłuszczenia, czysty mat. Pomadę jak najbardziej polecam szczególnie do włosów średniej długości do wszelkiego rodzaju pompów i messy i raczej dla osób cierpliwych, mających trochę więcej czasu na układanie włosów niż 3 minuty.

   Napisz swoją opinię! !

   Napisz opinię

   Świnia Reuzel Fiber 113g

   Świnia Reuzel Fiber 113g

   Typ pomady: Wodna

   Wykończenie: Niski połysk

   Hold: Mocny

   Zapach:  

   Wyprodukowano w: Holandia

   Dostępne rozmiary: 35g, 113g, 340g

   
   Akceptuję

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji Dowiedz się więcej.