Ekipa Pomady.pl wspólnie z Revolut przygotowała dla Was ograniczoną czasowo akcję promocyjną dzięki której możecie otrzymać swoją kartę Revolut - całkowicie za darmo!

Co należy zrobić aby otrzymać kartę Revolut?

  • zakupić w naszym sklepie produkty o wartości minimum 50 PLN
  • w uwagach do zamówienia lub wiadomości e-mail wyrazić chęć otrzymania karty Revolut. Wpiszcie “Revoult - tak chcę!”
Do rozdania mamy 500 kart. Akcja trwa do 15 maja! Na jednego użytkownika przypada wyłącznie jedna karta.
Jak widać dbamy o to abyście zawsze wyróżniali się w tłumie Waszymi fryzurami oraz zadbanymi brodami. Teraz dbamy również aby wszelkie nowinki technologiczne Was nie ominęły!

Ale czym jest Revolut i dlaczego miałbym chcieć to mieć?

Karta oraz aplikacja Revolut

Revolut to aplikacja mobilna połączona z kartą płatniczą, która posiada szereg opcji jakich nie posiadają aplikacje wiodących banków.
To idealne rozwiązanie dla osób, które często podróżują lub dokonują zakupów w internecie za pomocą walut zagranicznych. Można nią płacić w Internecie, wypłacać pieniądze z bankomatu,a przy okazji ten kawałek plastiku po prostu dobrze się prezentuje.
Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu nie musicie już zakładać w bankach kont walutowych, czy też nosić w portfelu kilku kart z odpowiednią walutą. Na jednym koncie i karcie Revolut może znajdować się aż do 25 różnych walut zaczynając od euro, a kończąc na tajlandzkich batach.
Revolut to przenośny kantor – każda transakcja (internetowa lub kartą) jest przewalutowana po kursie międzybankowym (międzybankowy = bez prowizji pośredników takich jak banki i kantory) tak, by maksymalnie ułatwić cały proces. Jeśli na Twoim koncie Revolut są wyłącznie złotówki to przy płatności kartą np. w Niemczech zostaną one przewalutowane na euro po kursie międzybankowym, jeśli na Twoim koncie jest euro to karta ściągnie pieniądze z portfela z euro.
Aplikacja Revolut posiada szereg dodatkowych funkcji takich jak:
  • podział rachunku - jednym kliknięciem możecie podzielić rachunek z restauracji po znajomych, którzy również posiadają konto Revolut - już nigdy nie będziecie musieli czekać na przelew

  • szybkie przelewy pomiędzy użytkowikami Revolut - wystarczy żę znasz numer telefonu osoby i jednym kliknięciem możesz przesłać dowolną kwotę

  • kradzież lub zagubienie karty - w momencie gdy zgubisz kartę jednym kliknięciem możesz ją zdezaktywować w aplikacji, jeśli ją znajdziesz, możesz ją ponownie aktywować. Proste!

  • ubezpieczenie telefonu

I wiele, wiele więcej…ale wszystkiego się dowiecie jak już odbierzecie swoją kartę Revolut!