Dapper Dan Heavy Hold Pomade 100ml Powiększ

Dapper Dan Heavy Hold Pomade 100ml

2 Review(s)

Nowość!

Dapper Dan Heavy Hold to pomada woskowa do włosów o mocnym chwycie, zapewniająca wysoki połysk. Dzięki swojej wodnej bazie, jak na wosk łatwo się zmywa. 

Pomada Dapper Dan Heavy Hold dzięki swoim właściwościom poradzi sobie z większością fryzur

Typ pomady: Wosk

Wykończenie: Wysoki połysk

Hold: Mocny

Zapach: Wanilia z lukrecją

Wyprodukowano w: UK

Dostępne rozmiary: 100 ml

Ten produkt nie występuje już w magazynie

59,90 zł

brutto

Brakuje 225,00 zł do darmowej wysyłki.
Oceń 
2018-05-04

Świetna w swojej kategorii

Zaczynając od zapachu - jest dokładnie tak jak podaje producent, a więc wanilia, która nie jest ani zbyt mocna ani zbyt słaba. Pozostaje wyczuwalna na włosach praktycznie cały dzień. Konsystencja pomady jest czymś pomiędzy woskiem, a pomadą wodną, z tym że zdecydowanie bliżej jej do miekkiego wosku. Wybieranie nie sprawia problemów. Rozsmarowuje się i aplikuje tak samo łatwo, nie szarpie i nie wyrywa włosów. Chwyt pomady oceniłbym osobiście na medium-firm aniżeli heavy, mimo to pomada trzyma włosy bardzo dobrze, pozostając przy tym plastyczna i chętna do ewentualnych poprawek - są one możliwe jednak w moim przypadku każde poprawienie fryzury skutkuje zmniejszeniem się połysku, który początkowo jest dokładnie taki jak podany przez producenta. Poprawki natomiast przynajmniej u mnie nie powodują gorszego chwytu, pomada trzyma nawet mocniej jeśli przeczesze się ja po ok 1-2h od aplikacji. Zmywanie także jest bezproblemowe, całość zostanie usunięta jednym myciem. Podsumowując jest to bardzo ciekawa propozycja na naszym rynku, gdyż ciężko znaleźć pomadę o podobnej charakterystyce, która pozostając plastyczna i odporna na poprawki jest jednocześnie łątwa do spłukania, pod tym względem przypomina pomadę typu UWB. Jeśli ktoś szuka produktu zapewniającego wysoki połysk do klasycznej fryzury, który przy okazji nie kosztuje majątku i jest wydajny to Dapper Dan Heavy Hold będzie dobrym wyborem.

  Oceń 
  2018-05-04

  Świetna!

  Szukałem pomady, która będzie pomadą typowo woskową, która jest łatwo zmywalna. Trafiłem w dziesiątkę. Do tego ma fajny, moim zdaniem,. wysoki połysk. No i ten waniliowy zapach unoszący się na włosach. Polecam!

   Napisz swoją opinię! !

   Napisz opinię

   Dapper Dan Heavy Hold Pomade 100ml

   Dapper Dan Heavy Hold Pomade 100ml

   Typ pomady: Wosk

   Wykończenie: Wysoki połysk

   Hold: Mocny

   Zapach: Wanilia z lukrecją

   Wyprodukowano w: UK

   Dostępne rozmiary: 100 ml

   
   Akceptuję

   Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji Dowiedz się więcej.